+90 (466) 571-2136 BiLGi iÇiN LÜTFEN BiZi ARAYINIZ

SiZi NEREDE AĞIRLAYALIM

Laset Motel de toplamda 7 ahşap odamız bulunmaktadır. Odalarimiz 2' şer yataklı olup toplamda 14 kişilik konaklama kapasitemiz bulunmaktadır. Tesisin yanından Şavsat Ardahan karayolu geçmektedir.

Odalarimiz tamamen ahşaptan yapılmıştır. Fiyatlarımıza kahvaltı dahildir. Odalarda Tv, Wirelles internet, sürekli sıcak su, temiz banyo ve wc bulunmaktadir. Çam ormanlarının içerisinde, yanında akan tertemiz bir dere ve alabalik havuzlari bulunmaktadir .

Alt katımizdaki Restoranda Yöresel lezzetlerin yanı sıra alabalık ve taze otla beslenmiş yöre hayvanlarının lezzetli etleriyle yapilmis kebap çesilerimiz, Alkollü, Alkolsüz her çesit içecek ve ağızlara layık mezelerimiz bulunmaktadır.

Muhteşem manzarasıyla 16 adet tamamen ahşap Bungalov evleri 2 odali 4-5 kisi kapasitelidir. Bungalovlarda toplamda 50 kisilik konaklama kapasitemiz vardır.

Odalarımızda; oturma odasi, 2 ayri yatak odasi, Tv, sürekli sicak su ve balkonunuzda çayinizi içerken seyredebileceğiniz eşsiz manzara mevcuttur. Yöresel ürünlerle hazırlanmiş Açik büfe kahvalti oda ücretine dahildir.

Bungalovlarin yaninda, menüsünde Alabalik ve Kebap çesitleri bulunan, lig maçı yayinlarini izleyebileceginiz restoranımız mevcuttur.Aileniz veya arkadaslarınızla birlikte huzur içerisinde kalabileceginiz, doga yürüyüşleri yapabileceginiz, tertemiz bir ortam.

REZERVASYON