+90 (466) 571-2136 BİLGİ İÇİN LÜTFEN BİZİ ARAYINIZ

SİZİ NEREDE AĞIRLAYALIM

Laset Motel de toplamda 7 ahşap odamız bulunmaktadır. Odalarımız 2' Şer yataklı olup toplamda 14 kişilik konaklama kapasitemiz bulunmaktadır. Yanından Şavşat Ardahan karayolu geçmektedir.

Odalarımız tamamen ahşaptan yapılmıştır. Fiyata kahvaltı dahildir. Odalarda Digitürk Tv, Wirelles internet, sürekli sıcak su, temiz banyo ve wc bulunmaktadır. Çam ormanlarının içerisinde, yanında akan tertemiz bir dere, alabalık havuzlar? bulunmaktadır .

Alt katımızdaki Restoranda Yöresel lezzetlerin yanı sıra Alabalık ve taze otla beslenmiş yöre hayvanlarının lezzetli etleriyle yapılmış Kebap Çeşilerimiz, Alkollü, Alkolsüz her çeşit içecek ve ağızlara layık mezelerimiz bulunmaktadır.

Tamamen doğal bir ortamda 18 adet tamamen ahşap Bungalovlar 2 odalı ve odalar 4-5 kişi kapasitelidir. Bungalovlarda toplamda maksimum 70 kişilik konaklama kapasitemiz vardır.

Odalarımızda Digitürk Tv, Wirelles internet, oturma odası, 2 ayrı yatak odası, sürekli sıcak su ve balkonunuzda çayınızı içerken seyredebileceğiniz eşsiz bir manzara mevcuttur. Yöresel ürünlerle hazırlanmış Açık büfe Kahvaltı oda Ücretine dahildir.

Bungalovların yanında, menüsünde Alabalık ve Kebap Çeşitleri bulunan, lig maçı yayınlarını izleyebileceğiniz restoranımız mevcuttur.Aileniz veya arkadaşlarınızla birlikte huzur içerisinde kalabileceğiniz, doğa yürüyüşleri yapabileceğiniz, tertemiz bir ortam.

REZERVASYON