+90 (466) 571-2136 BİLGİ İÇİN LÜTFEN BİZİ ARAYINIZ

LAŞET HAKKINDA

LAŞET MOTEL RESTORAN ALABALIK ÇİFTLİĞİ

Laşet Motel, Sahara - Karagöl Milli Parkı sınırında yer almaktadır. Laşet' in Kelime anlamı, bölgede eski tarihlerde hüküm sürmüş olan Gürcülerin dilinde "Acı Su" anlamına gelmektedir. Tesisin yanından geçen Laşet Çayının kenarında bölgede Çermik olarak adlandırılıan maden suyu çıkmaktadır.

Laşet çayının huzurlu sesiyle uyumak ve sabah bol oksijen almış olarak zinde uyanmak için gelen müşterilerimiz her ortamda sürekli olarak memnuniyetlerini belirtmektedirler.Bölgede çermik suyunun böbrek taşlarını eritici bir etkisi olduğu eskilerden beri söylenmektedir. Ayrıca romatizmal hastalıklara da iyi geldiği bilinmektedir.


LAŞET BUNGALOV TATiL KöYü

Laset Bungalov Tatil Köyü; Kocabey köyü içerisinde Arsiyan, Genciyan ve Cin dağları manzaralı yeşile boğulmuş çayırlıklar ormanların içerisinde, geceleri samanyolundaki bütün yıldızları görebileceğiniz bir konumdadır. Bölgede tek olan tesis elit bir müşteri kitlesi tarafından tercih edilmektedir.

ÜNLÜ MİSAFİRLERİMİZ

  • Savaş AY
  • Haluk LEVENT
  • Vedat MİLOR
  • Kadir İNANIR

Odalarımız

Laşet Motel "galerİ"

Laşet Motel; İçerisinde her türlü konfor mevcut olan 14 yatak kapasiteli 7 ahşap odamız bulunmaktadır.

Laşet Bungalov Evler "GALERİ"

Şavşat’ a 11 Km. uzaklıkta Kocabey Köyü içerisinde bulunan Laşet Bungalov tatil köyü ve restoran; AB Desteği ile yapılan tesiste 18 bağımsız bungalov ev bulunmaktadır.Evlerde maksimum 5 kişi konaklayabilir. Bungalov evler toplamda 60-65 kişi kapasitelidir. 2 ayrı yatak odası, oturma salonu, temiz banyo ve tuvaleti ve köy manzaralı balkonu olan çam kokulu odalar müşterilerine huzur vermektedir.

Kahvaltı

Oda ücretine dahil olarak misafirlerimize yöresel lezzetlerle harmanlanmış geniş kahvaltı menüsü sunmaktayız.