+90 (466) 571-2136 BİLGİ İÇİN LÜTFEN BİZİ ARAYINIZ

LAŞET HAKKINDA

LAŞET MOTEL RESTORAN ALABALIK

Laşet Motel, Sahara - Karagöl Milli Parkı sınırında yer almaktadır. Laşet kelimesi, bölgede eski tarihlerde hüküm sürmüs olan Gürcü dilinde "Acı Su" anlamına gelmektedir. Tesisin yanından geçen Laşet Çayının kenarında bölgede çermik olarak adlandırılan maden suyu akmaktadır.

Laşet çayının huzurlu sesiyle uyumak ve sabah bol oksijen almış olarak zinde uyanmak için gelen müsterilerimiz her ortamda sürekli olarak memnuniyetlerini belirtmektedirler.Bölgede, laşet maden suyunun böbrek taşlarini eritici bir etkisi olduğu eskilerden beri söylenmektedir. Ayrıca kaynağın romatizmal hastalıklara da iyi geldiği bilinmektedir.


LAŞET BUNGALOV TATİL KÖYÜ

Laşet Bungalov Tatil Köyü, Kocabey köyü sınırları içerisinde, Arsiyan, Genciyan ve Cin dagları manzaralı, yeşile boğulmuş, ormanların içerisinde, geceleri samanyolundaki bütün yıldızları görebileceğiniz bir konumdadır. Tesisimiz elit müsteri kitlesi tarafından tercih edilmektedir.

BAZI ÜNLÜ MİSAFİRLERİMİZ

  • Savaş AY
  • Haluk LEVENT
  • Vedat MİLOR
  • Kadir İNANIR

Odalarımız

Laşet Motel "galeri"

Laşet Motel içerisinde her türlü konfor mevcut olan 14 yatak kapasiteli 7 ahşap odamız bulunmaktadır.

Laset Bungalov Evler "GALERİ"

Şavşat'a 11 Km. uzaklıkta Kocabey Köyü içerisinde bulunan Laşet Bungalov Tatil Köyü ve Restoran; AB Desteği ile yapilan tesiste 18 bağımsız bungalov ev bulunmaktadır.Evlerde maksimum 5 kişi konaklayabilir. Bungalov evler toplamda 60-65 kişi kapasitelidir. 2 ayrı yatak odası, oturma salonu, temiz banyo ve tuvaleti ve köy manzaralı balkonu olan çam kokulu odalarımız müşterilerine huzur vermektedir.

Kahvaltı

Oda ücretine dahil olarak misafirlerimize yöresel lezzetlerle harmanlanmış geniş kahvaltı menüsü sunmaktayız.